Черкаські спортсмени висловилися на підтримку президента Національного паралімпійського комітету України

6 Січня, 2021

На своїх сторінках у Facebook Заслужені майстри спорту України Роман Данилюк та Олександр Дорошенко, які гідно представляють Україну і Черкащину у спортивних змаганнях, написали наступне:   

Я, Данилюк Роман, Заслужений майстер спорту, призер Паралімпійських Ігор, дворазовий чемпіон світу 2015, 2019р чемпіон Європи 2018р, призер світу 2017р.

Висловлюю свою підтримку Сушкевичу Валерію Михайловичу, Ви для нас Батько нашої великої спортивної родини! Зараз «ллється» бруд зі сторони деяких ЗМІ на Валерія Михайловича та на всю паралімпійську родину!

Пам’ятаю після Ріо в аеропорту, коли ми зустрілися, Ви мене вітали, а я був засмучений, що став не перший! Але ваші слова стали для мене мотивацією: «Ром, всі труднощі і невдачі це стимул тобі на майбутнє перевершити себе»

Я впевнений, що ми всі разом подолаєм ті труднощі, той бруд, що зараз відбувається, і як завжди переможемо!

Я, Дорошенко Олександр Володимирович, Заслужений майстер спорту України, неодноразовий Чемпіон Світу та Європи. Член збірної команди України серед спортсменів з інвалідністю вже 20 років. Зауважити хочу на тому, що на Паралімпійський Рух та Паралімпійський комітет ганебно виливають бруд. Валерій Михайлович дуже багато зробив для Паралімпійського спорту України, для людей з інвалідністю безпосередньо. Великі наші перемоги на міжнародних змаганнях, прославлення України – це все заслуги його та його команди. Завдяки Валерію Михайловичу Україна знаходиться у Топ рейтингу найсильніших країн Світу. І ми, безпосередньо, у цьому намагаємось допомагати нашими досягненнями. Цей рік найважчий, тому що буде проходити Паралімпіада та Дефлімпіада. Тому і виділяються такі кошти. Кошти на тренувальні збори, на інвентар, на премії, форму і таке інше. На все що необхідно для повноцінного тренування. Журналісти, дуже прошу, перестаньте виливати бруд на нас, перестаньте ставити палки в колеса. Перестаньте виконувати чийсь заказ. Люди підтримайте нас будь ласка, хто знає нас та вболіває за нас. Дякую. Ваша підтримка – наша перемога. Слава Україні.