Підтримай черкащанина Іллю Ковтуна у голосуванні за звання найкращого гімнаста Європи 2021 року

18 Лютого, 2022

Європейський гімнастичний союз запустив голосування за звання найкращого гімнаста у 2021 році.

До претендентів у категорії “чоловіча спортивна гімнастика” увійшов 18-річний українець Ілля Ковтун.

За нагороду уродженець Черкас конкуруватиме з Ферхатом Аріканом (Туреччина), Максом Уітлоком (Велика Британія), Микитою Нагорним (Росія) та Артемом Долгоп’ятом (Ізраїль).

Проголосувати за українця можна за цим посиланням. Подібне опитування проводиться і в соцмережах: Facebook, Intagram та Twitter. Необхідно поставити “вподобання” на фото нашого кандидата. Переможе той кандидат, який набере найбільшу кількість голосів фанатів в опитуванні на сайті та в усіх соціальних мережах разом узятих.

Голосування триває до 22 лютого 2022 року до 13:00 за київським часом.

Нагородження переможців відбудеться під час спеціальної церемонії, яка відбудеться 15 серпня у німецькому Мюнхені.

Нагадаємо, що Ілля Ковтун увійшов до топ-5 найуспішніших спортсменів у чоловічій спортивній гімнастиці. Ставши чемпіоном Європи 2020 року серед юніорів, Ілля фантастично перейшов у дорослу вікову категорію: здобув бронзову медаль багатоборства чемпіонату Європи 2021 року, посів 11 місце у фіналі особистого багатоборства на Олімпійських іграх в Токіо, взяв бронзу у багатоборстві на чемпіонаті світу. До його здобутків у 2021 році додаються також низка медалей з Кубків світу та іменний елемент на паралельних брусах. У своєму ще дуже молодому віці Ілля є неймовірно талановитим і перспективним спортсменом.