Студент уманського вишу виборов два «золота» на XXIV літніх Дефлімпійських іграх

10 Травня, 2022

Студент ІІ курсу факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Лука Нетяга у складі національної збірної команди України з дзюдо на XXIV літніх Дефлімпійських іграх виборов золото в особистій і в командній першості.

XXIV літні Дефлімпійські ігри тривають в бразильському місті Кашіас-ду-Сул.

Як інформує Федерація дзюдо України, команда України складається з 170 спортсменів з порушеннями слуху та бере участь у 16 видах спорту.

У другий змагальний десь особистої першості на найвищу сходинку п’єдесталу піднявся дзюдоїст Лука Нетяга. Він взяв золото у категорії до 90 кг серед чоловіків.

У чоловічому командному турнірі брали участь 7 команд, які були розбиті на 2 підгрупи. Збірна України потрапила у підгрупу разом з командами Туреччини, Ірану та Болгарії. У попередніх раундах українська збірна одержала перемогу над збірною Болгарії, після чого у півфіналі здолала представників Ірану.

У фінальному поєдинку на нашу команду очікували суперники з Кореї, і це був по-справжньому матч-реванш, адже 5 років тому на Дефлімпіаді-2017 саме збірній Кореї українці програли поєдинок за вихід до фіналу. Цього ж разу перевага була на стороні наших хлопців – переконлива перемога з рахунком 2:0.

Чемпіонами Дефлімпійських Ігор-2021 у складі збірної України стали: Нетяга Лука, Куля Максим, Маклаков Володимир, Мозирев Владислав, Фандєєв Артем, Шеретов Дмитро.

Джерело: umannews.city