SAVE MARIUPOL

12 Травня, 2022

Те, що відбувається в нашій країні – це справжній геноцид Українського Народу, який уже визнала низка світових лідерів. Немає сумнівів, що згодом визнає весь цивілізований світ.

Особлива страшна ситуація склалась в Маріуполі. Цивільне населення, та військові, які захищають місто, переживають жахливі, абсолютно нелюдські умови. Немає продуктів харчування, медикаментів, засобів гігієни та засобів індивідуального захисту. Поранені вмирають в страшних муках без знеболюваного, з гангренами та гниючими ранами.

Незважаючи ні на що, українські військові продовжують боронити останній форпост – завод «Азовсталь». Вони б сміливо могли стати героями будь-якого фантастичного кіно. Але вони герої реальності – нашої української реальності.

Час на «Азовсталі» йде на лічені години, окупанти частково прорвались на територію заводу, не припиняють обстрілювати укриття і штурмувати позиції українських воїнів. Кожна хвилина зволікання може вартувати величезних втрат з боку всіх, хто знайшов укриття на території заводу.

Активісти, неурядові та некомерційні організації, політики та знаменитості, закликають Організацію Об’єднаних Націй, Генерального секретаря ООН, а також регіональних лідерів з усього світу,  розпочати негайну процедуру «extraction». Це означає евакуацію всіх цивільних, всіх поранених, тіл загиблих та всіх військовослужбовців України із заблокованого Маріуполя.

Підписати петицію: https://www.change.org/p/save-mariupol-71185d02-b260-4525-91ef-7f46add880c7

Джерело: www.change.org