Спортсменів і тренерів МСК «Дніпро» відзначили міськими нагородами

28 Квітня, 2023

Спортсмени МСК «Дніпро» вибороли призові місця на Кубку України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок та стали першими на чемпіонаті України з волейболу серед чоловічих команд сезону 2022-2023 років першої ліги «Демарт». Їх відзначили за підвищення іміджу міста на всеукраїнському рівні та популяризацію занять спортом серед дітей і молоді.

На початку зустрічі Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко відзначив значні здобутки спортсменів нашого міста.

«Найвища цінність для будь-якого міста – це його люди. Надзвичайно приємно, що наша команда з волейболу за короткий час показала високі результати, ми відроджуємо славу черкаських жіночих і чоловічих волейбольних команд, – відзначив Анатолій Васильович. – Дякуємо вам і вітаємо. Разом із директором МСК «Дніпро» Юрієм Гончаровим максимально допомагаємо нашим командам розвиватися і рухатися вперед. Ви – гордість Черкас».

Директор МСК «Дніпро» Юрій Гончаров розповів про особливості цьогорічного спортивного сезону. Від імені спортсменів чоловічої команди з волейболу вручив у подарунок міському голові картину з фотографією збірної.

«Дякуємо Вам, Анатоліє Васильовичу, і Черкаській міській  раді за підтримку в такий важкий час. Спортивні перемоги – це перемоги стійкості нашого народу, його сили духу. Кілька працівників черкаського клубу «Дніпро» нині захищають Україну на передовій, один – з  волейбольної команди», – сказав Юрій Гончаров.

Насамперед від імені Федерації волейболу України вручили золоту медаль головному тренеру черкаської збірної Олександр Зінченку, який з поважних причин не міг бути під час нагородження на змаганнях.

Грамотами виконавчого комітету нагороджені спортсмен і тренер комунального підприємства «Муніципальний спортивний клуб «Дніпро» Черкаської міської ради за здобуття 3 місця на Кубку України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок, що проходив з 28 лютого до 5 березня 2023 року в місті Ужгород:

– Альберт Манжула (спортсмен-важкоатлет, бронзовий призер кубка України, член національної збірної України);

– Євген Олійник (тренер, президент Федерації важкої атлетики Черкаської області).

Із нагоди здобуття першого місця на змаганнях чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд сезону 2022-2023 років першої ліги «Демарт» та здобуття путівки до вищої ліги грамотами виконавчого комітету нагороджені гравці та тренер волейбольної чоловічої команди комунального підприємства «Муніципальний спортивний клуб «Дніпро» Черкаської міської ради: Кіріл Мірошніченко, Євгеній Мурований, Дмитро Мисан, Ярослав Заїка, Євген Бойко, Олександр Очеретний, Роман Середа, Сергій Пальцев,  Микола Кривунь, Кіріл Лешик, Олександр Грюк, Георгій Книрик, Олександр Дибченко.

Медалями «За сумлінну працю» нагороджені працівники комунального підприємства «Муніципальний спортивний клуб «Дніпро» Черкаської міської ради:

– Сергій Гуменюк (тренер та гравець, майстер спорту України, 8-кратний чемпіон України);

– Олександр Гребенюк (майстер спорту України, помічник головного тренера збірної).

Їх відзначили за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту Черкас, активну участь у громадському житті міста, високі спортивні досягнення, а також із нагоди здобуття вихованців першого місця на змаганнях чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд сезону 2022-2023 років першої ліги «Демарт» та здобуття путівки до вищої ліги.

Також спортсмени отримали солоднкий подарунок від міського голови Черкас.

Джерело: chmr.gov.ua