Урочисто зустріли Героїв – черкащан, учасників міжнародних спортивних змагань Ігри Нескорених

19 Вересня, 2023

З нагородами різного гатунку, здобутих на Іграх Нескорених, що відбулися в Дюсельдорфі, повернулися додому черкащани Вадим Мазніченко та Максим Дмитраш.

У Вадима – золото у складі збірної команди зі стрільби з лука та дві бронзові медалі – у індивідуальних змаганнях зі стрільби з луку та зі штовхання ядра. Максим здобув два срібла – у стрибках у довжину та веслуванні на тренажерах.

На черкаському залізничному вокзалі наших Героїв зустрічали міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, заступники міського голови Анастасія Чубіна та Марина Гаркава, директор департаменту освіти та гуманітарної політики Богдан Бєлов,  директор МСК «Дніпро» Юрій Гончаров, спортсмени і тренери черкаського муніципального спортивного клубу, друзі.

«Дякую Вадиму та Максиму за достойний виступ на цих міжнародних  змаганнях. Ваші досягнення – це результат завзятої роботи над собою. Ви – приклад для всіх, як рухатися вперед і ніколи не зупинитися. Весь світ побачив, які мужні, відважні та сильні українські захисники й захисниці. Пишаюсь вами!», – сказав міський голова Анатолій Бондаренко.

«Invictus Games – це свято підтримки, радості один за одного та обійм. Безумовно, золота медаль нашої команди – це вагома перемога і мотивація працювати надалі. Дякую рідному місту за теплу зустріч. У Черкасах я буду продовжувати займатися стрільбою з лука та штовханням ядра, – говорить Вадим Мазніченко.

«Ігри Нескорених – це спілкування з ветеранами з інших країн, повага один до одного. Коли через легке нездужання на змаганнях мене повезли в лікарню, то атлети з Франції і Британії відмовились виходити на нагородження без мене. Тому Invictus Games називається домом поваги (HOME OF RESPECT), оскільки тут у першу чергу йдеться про повагу та підтримку, а все інше – потім. Дивлячись на всіх учасників, заряджаєшся їхньою жагою до життя і  перемог і хочеться ставати ще кращим та сильнішим», – поділився враженнями Максим Дмитраш.

Загалом цього року українська збірна у Invictus Games Düsseldorf 2023 — міжнародному спортивному заході з адаптивних видів спорту для ветеранів та військовослужбовців, здобула рекордну кількість нагород – 34 медалі: 12 золотих, 14 срібних та 8 бронзових. У змаганнях взяли участь 600 учасників із 22 країн. Україну представляли 25 учасників: військові та волонтери ЗСУ, Нацгвардії, Національної поліції та добровольчих батальйонів.

Варто відзначити, що Вадим Мазніченко та Максим Дмитраш є учасниками проєкту «Герої», заснованого муніципальним спортивним клубом «Дніпро» Черкаської міської ради.