Команда МСК «Дніпро» з ампфутболу провела товариський матч із «Сталевими орлами»

28 Травня, 2026

У межах підготовки до третього раунду Чемпіонату України з ампфутболу серед команд Суперліги спортсмени-ветерани війни МСК «Дніпро» на «Черкаси-Арені» провели товариський матч проти «Сталевих орлів» з Кропивницького.

Гра завершився перемогою МСК «Дніпро» — 3:0. Голи забили: Сергій Швидкий, Юрій Юриков та Микола Коваль.

Третій раунд Чемпіонату України з ампфутболу у Суперлізі відбудеться у середині червня у Львові. Після шести турів черкаський МСК «Дніпро» на третьому місці турнірної таблиці.