«Черкаські Мавпи» 17 січня на домашньому майданчику здобули другу поспіль перемогу

17 Січня, 2021

Услід за виграшем над БК «Одеса» черкаські баскетболісти здолали одного з фаворитів Суперліги сезону 2020-2021 років – БК «Хімік» – 79:77.

Більша ніж половина першої чверті гра була на рівних. Ближче до закінчення чверті, Хімік почав виривати лідерство. Прикро, але черкащанам так і не вдалось наздогнати баскетболістів Хіміка. Перша чверть завершилась з різницею у 15 очок, на користь гостей з міста Южне.

У другій чверті мавпам, також, не щастило. Черкащанам не вдалось за всю чверть покращити свої позиції. А баскетболісти Хіміка навпаки, поступово збільшували різницю в рахунку на свою користь. На кінець першої половини Хімік лідирував з рахунком 29:45.

У третій чверті вдача повернулася на бік Мавп. Ряд прикрих втрат від Хіміка та злагоджена гра черкащан у захисті, дали гарний шанс Мавпам суттєво зменшити різницю в рахунку, яким вони й скористалися. На кінець третьої чверті різниця склала 7 очок, на користь Хіміка.

Остання чверть виявилась дуже напруженою для обох команд. Мавпи неодноразово, майже, впритул наближались до Хіміка. А на останніх хвилинах Мавпам вдалось взяти лідерство. Свою перевагу черкащани не відпустили до кінця матчу та отримали перемогу в надважкому матчі! Це вже друга перемога поспіль!

Черкаські Мавпи – Хімік 79:77 (11:26, 18:19, 25:17, 25:15)

Черкаські Мавпи: Джонс 14 + 4 передачі, Конєв 11 + 7 підбирань, Скапінцев 10 + 6 підбирань, Попов 8, Сергеєв 1 — старт, Райт 24 + 4 підбирання, Ткаченко 11, Руслов 0, Бондаренко 0, Дзюба 0

Хімік: Нельсон 21 + 13 підбирань, Войналович 15 – 4 втрати, Зотов 8, Антіпов 4 + 6 підбирань, Клевзуник 1 — старт, Салліван 13 + 6 підбирань + 5 передач, Мироненко 8, Рябчук 7, Козак 0

Джерело: сайт БК «Черкаські Мавпи»