Фантастика! Мавпи громлять лідера чемпіонату!

11 Лютого, 2021

“Черкаські Мавпи” здійснили одну із сенсацій в чемпіонаті. У київському баблі підопічні Максима Міхельсона здобули яскраву і переконливу перемогу над “Київ-Баскетом” – 79:56!

Після прикрої поразки “Будівельнику”, у матчі, в якому гравці “Мавп” витратили багато сил, команда прагнула здобути перемогу. На старті зустрічі черкаські баскетболісти набирали очки виключно зусиллями Дмитра Скапінцева. Черкаський центровий добре увійшов у гру, швидко здобувши 6 очок. Далі його підтримали інші лідери – Джонс і Конєв. Так, до кінця першої чверті “Мавпи” відірвалися на відстань 8-ми очок – 18:10.

Друга чверть почалася під знаком Брендона Янга. Американський захисник “Київ-Баскета” фактично самотужки здобуав усі очки команди і допоміг дещо скоротити відставання. Однак у потрібний момент включився Іван Ткаченко. Черкаський форвард якісно працював у захисті, та втікав у швидкі прориви в атаці. Завдяки його запалу “Мавпи” повернули собі комфортну перевагу у кілька атак. А кінцівку періоду чудово відпрацював Ігор Сергеєв, який перегравав своїх опонентів у трисекундній зоні – 36:28.

У третій чверті “Київ-Баскет” поступово наближався в рахунку, але “Мавпи” зуміли тримати відстань 6-8 очок. Слід відзначити, що загроза в атаці у черкасців йшла від багатьох баскетболістів. Як тільки кияни робили ривок, “Мавпи” знаходили свої відповіді і повертали собі комфортне лідерство. На фоні втоми обох команд, на майданчику стало більше в’язкої боротьби, у якій черкасці мали переконливіший вигляд.

У четвертій чверті “Мавпи” приголомшили суперника своїм ривком. Підопічні Максима Міхельсона чудово відпрацювали у захисті, а в атаці знаходили свої моменти у швидких проривах, а також набирали бали в трисекундній зоні. До середини чверті “Мавпи” здобули перевагу у 14 очок. Цікаво, що весь цей час на майданчику була молода п’ятірка Бондаренко-Руслов-Ткаченко-Райт-Сергеєв. Саме цей склад випереджав суперника по всіх компонентах. А з виходом Джонса, Скапінцева і Конєва черкасці відірвалися на відстань 21-го очка, а далі ще більше! Вже за кілька хвилин до кінця матчу стало зрозуміло, хто переможець. У підсумку – 79:56! Найголовніша перемога “Мавп” у сезоні!

“Черкаські Мавпи” – “Київ-Баскет” – 79:56 (18:10, 18:18, 18:21, 25:7)

ЧМ: Джонс – 15+3 передачі, 3 перехоплення; Бондаренко – 4+2 передачі; Конєв – 14+9 підбирань, 2 передачі; Сергеєв – 14+6 підбирань; Скапінцев – 9+4 підбирання, 3 передачі – старт; Райт – 11+4 підбирання, 3 передачі; Ткаченко – 7+8 підбирань, 4 блок-шоти; Попов – 4; Дзюба – 1.

КБ:  Мессі 5 очок + 2 підбирань + 2 передач, Близнюк 4 очок + 5 підбирань + 4 передач, Ковальов 4 очок + 4 підбирань, Джейкобсон 5 очок + 8 підбирань, Янг 18 очок + 2 підбирань + 5 передач, Павлов 11 очок + 5 підбирань

Завтра о 16:00 “Черкаські Мавпи” зіграють із “Тернополем” у заключній грі київського баблу.

http://mavpabasket.com/