«Мавпи» у Черкасах у складному поєдинку програли «Будівельнику»

18 Квітня, 2021

Пята зустріч команд у баскетбольному сезоні 2020/2021 років 18 квітня знову закінчилася на користь киян, які набрали потужний хід

В середині першої чверті Черкаські Мавпи вели у рахунку в 11 очок. Їм вдалося реалізувати 7 з 9 пострілів і 4 з 4 штрафних. Проте, за подальші 5 хвилин підопічні Максима Міхельсона закинули лише один раз. Цим скористався Будівельник і не просто скоротив відставання, але забрав 10-хвилинку до свого активу – 27:24.

В другій чверті господарі показали ще гірший відсоток влучань. Лише 4 потрапляння у ціль з гри проти 12 у киян. Така величезна різниця дозволила гостям перемогти у 10-хвилинці в 19 очок, а на велику перерву піти з перевагою +22.

Після відпочинку підопічні Максима Міхельсона мобілізувалися і видали найрезультативнішу чверть у матчі серед обох команд – 31 набраний бал. Проте, Будівельник у цьому плані був не набагато гіршим – 25 очок. Прірва у рахунку між командами зберігалася.

В заключній частині колективи продемонстрували рівну боротьбу, про що символізує її рахунок – 18:18. Та це було лише на користь киян. Як підсумок, перемога Будівельника – 99:83. Черкаські Мавпи зробили величезну кількість помилок. Вони дали перехопити м’яч супернику 22 рази, тоді як самі ним заволоділи подібним чином лише 10 разів.

Черкаські Мавпи – Будівельник – 83:99 (24:27, 10:29, 31:25, 18:18)

ЧМ: Джонс 16 очок + 5 підбирань + 5 передач, Райт 24 очок + 2 підбирань + 3 передач, Скапінцев 6 очок + 1 підбирань + 3 передач, Попов 5 + 4 передачі, Конєв 5 + 4 підбирання – старт; Янг 14 очок + 3 підбирань + 1 передач, Вільямс 6, Мельник 3, Сергеєв 2, Ткаченко 2.

Будівельник: Девое 22 очок + 2 підбирань + 2 передач, Девенпорт 17 очок + 9 підбирань + 4 передач, Джонсон 12 очок + 8 підбирань, Буртт 24 очок + 1 підбирань + 6 передач, Джонсон Джуніор 12 очок + 8 підбирань, Джефферсон 8 очок + 5 підбирань + 3 передач

Джерело: сайт БК «Черкаські Мавпи»