«Мавпи» на домашній арені не змогли стримати «Хімік»

6 Травня, 2021

У передостанній грі регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч “Черкаські Мавпи” нав’язали хорошу боротьбу “Хіміку” та в підсумку поступилися – 82:91.

У першій половині команди продемонстрували однакову влучність з фарби. Черкаські Мавпи, як і Хімік, змогли по 36 очок набрати саме завдяки двоочковим. Проте, що стосується реалізації з дальньої відстані і дисципліни – тут южненці були попереду. Підопічні Віталія Степановського чотири рази відзначилися з-за дуги, тоді як господарі – 1. Гості набрали 11 очок з лінії, а Мавпи – 5. До того ж, в командній грі Хімік також переважав – 14 передач проти 8 у суперника. Варто відзначити і лаву запасних у гостей, вона змогла набрати 22 очка, тоді як у господарів – 6. Все це дозволило Хіміку піти на велику перерву з перевагою в 9 балів.

Після відпочинку южненцям допоміг гандикап зароблений у першій половині. Вони віддали третю чверть і мінімально перемогли в четвертій. Також допомогли їм втримати перевагу помилки Мавп. Підопічні Максима Міхельсона аж 20 разів втрачали м’яч, тоді як Хімік – 11. Варто відзначити легіонерів Хіміка Саллівана (25 балів) та Нельсона (20 балів). Вони набрали на двох 45 очок, тобто майже половину командних. Як підсумок, звитяга Хіміка – 91:82.

Черкаські Мавпи – Хімік 82:91 (26:22, 16:29, 24:22, 16:18)

Черкаські Мавпи: Кемерон Джонс 16 очок + 6 підбирань + 3 передач, Райт 8 очок + 2 передач, Конєв 15 очок + 5 підбирань + 5 передач, Скапінцев 17 очок + 5 підбирань + 1 передач, Янг 8 очок + 2 передач

Хімік: Войналович 15 очок + 1 передач, Нельсон 20 очок + 5 підбирань + 2 передач, Антіпов 7 очок + 5 підбирань, Салліван 25 очок + 8 підбирань + 5 передач, Зотов 9 очок + 2 підбирань + 10 передач

Джерело: БК «Черкаські Мавпи»