Черкаські баскетболісти здобули другу поспіль перемогу у II-ій частині сезону 2022/2023 років

11 Січня, 2023

11 січня «Черкаські Мавпи» в матчі домашнього баблу регулярного чемпіонату Суперліги Parimatch перемогли Старий Луцьк.

Суперліга Parimath. Регулярний чемпіонат

Старий Луцьк — Черкаські Мавпи 72:80 (15:23, 24:24, 17:15, 16:18)

Старий Луцьк: Євген Коровяков 29 + 10 підбирань – 4 втрати, Коцько 11 + 4 перехоплення, Панфілов 11, Рудаков 3 + 7 підбирань, Дейна 0 — старт, Прозапас 6, Бедлінський 4 + 4 підбирання, Горковенко 4, Марків 2, Алтухов 2, Олександр Коровяков 0

Черкаські Мавпи: Бі Джей Максвелл 22 + 9 підбирань + 6 передач, Липовцев 21 + 6 підбирань, Лейк 18 + 4 підбирань + 4 передачі – 4 втрати, Скіра 7 + 9 підбирань + 3 блок-шота, Руслов 6 + 7 передач + 6 підбирань + 4 перехоплення — старт, Сорочан 3, Кузнецов 2, Назаренко 1, Пошабля 0

Команда Артема Сліпенчука лідирувала майже протягом всієї ігрової дистанції, не підпускаючи суперника. У Старого Луцька лідерську гру продемонстрував форвард Євген Коровяков, який набрав 29 очок, одного цього було недостатньо для того щоб наздогнати черкасців, у складі яких відразу три гравці набрали 18 і більше очок. Окрім результативної гри американського тандему Максвелл — Лейк варто відзначити 21 очко ветерана Дмитра Липовцева, який набрав 18 ще до великої перерви.

Черкасці продемонстрували високі кидкові показники, закинувши 12 з 29 триочкових (41%) та 51% середніх. В четвертій чверті гості наближалися до Мавп на дистанцію 6 очок, однак ближче черскасці суперника не підпустили, вигравши з рахунком 80:72.

Мавпи взяли реванш у Старого Луцька за поразку в першому колі, зрівнялися з лучанами за показниками в турнірній таблиці та вперше в сезоні виграли два матчі поспіль.

Закриватимуть черкаський бабл команди 12 січня, коли Мавпи зіграють проти Київ-Баскета, а Старий Луцьк протистоятиме Запоріжжю.

Джерело: fbu.ua