Стартує новий сезон Молодіжної ліги України з баскетболу серед чоловічих та жіночих команд

9 Травня, 2024

На чоловічі змагання заявилось 8 команд, а жіночий чемпіонат – 5 команд

Молодіжна ліга серед чоловічих команд:

Група А: БІПА-СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д. (Одеса), БК СумДУ (Суми), МБК-“Ніко-Баскет”-ЦОП (Миколаїв), Львівська Політехніка (Львів).

Група В: КЗ “ДОСФКСП ім. С. Бубки” (Донецька область), БК Запоріжжя-ДЮСШ-12 (Запоріжжя), PLAYMAKER-збірна м.Києва (Київ), Політехнік (Харків)

Змагання будуть проведені у два етапи. Перший етап пройде з 10 по 16 травня у двох групах в Южному та Пущі-Водиці. В Пущі-Водиці зіграє Група В вже на цьому тижні 10-12 травня, а в Южному змагатимуться команди Групи А 14-16 травня. Дивіться календар матчів Молодіжної ліги.

На другому етапі, який пройде у форматі Фіналу восьми, зіграють усі заявлені на сезон команди. Чвертьфінальні пари будуть утворені з врахуванням матчів першого етапу.

Фінальний етап сезону Молодіжної ліги заплановано провести з 28 по 30 травня у Києві та Пущі-Водиці за системою плей-оф.

Молодіжна ліга серед жіночих команд:

Група А: Вінниця-Медуніверситет, СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д. (Одеса)

Група В: БК Франківськ-Прикарпаття-ПНУ, КІВС-СКІФ (Львів), КЗ СДЮШОР 2 (Полтава)

Група В зіграє в Івано-Франківську 11-13 травня. Єдиний матч групи А також відбудеться в Івано-Франківську 24 травня, а 25-26 травня в Івано-Франківську відбудеться Фінал чотирьох за системою плей-оф. Дивіться календар жіночої Молодіжної ліги.

Це буде п’ятий сезон Молодіжної ліги. Головне завдання змагань – допомога талановитій молоді в становленні.

Джерело: ФБУ