«Альтаїр» повертається в «медальні» перегони

26 Липня, 2020

«Альтаїр» Драбів – «Олімп» Кам’янка 4:1 (1:1)

25 липня 2020 р. 5 тур. Чемпіонат області. Вища ліга. смт Драбів. Стадіон «Колос». Без глядачів.

Арбітри: В.Березняк (Черкаси), Р.Железняк (Черкаси), В.Залозний (Городище).

Делегат-інспектор: Ніцак М. П. (Золотоноша)

«Альтаїр»: Є.Панченко, О.Гопка, В.Аджебей (В.Александров, 80), В.Олефір, В.Таранушич, Я.Халілов (С.Швей, 71), А.Вакуленко (Д.Маценко, 90+1), В.Погрібний (С.Стрикаль, 89), А.Манасян (А.Олійник, 85), Д.Бреус (Б.Бєлих, 89), В.Зоря. Запасний: Я.Магльований.

«Олімп»: А.Лєнчінков, С.Гарнага, В.Левенець, О.Тарасенко, А.Педько, О.Клименко, О.Карамалак, І.Доненко (В.Вагін, 73), О.Козубенко, В.Підвисіцький, А.Оганесов. Запасні: Я.Мудріцький, В.Зоря. Тренер: В.Вагін.

Голи: А.Вакуленко (28), В.Олефір (55), Я.Халілов (62), В.Зоря (87) – С.Гарнага (39).

Попри перемогу із великим рахунком, звитяга для діючого чемпіона області далася не легко: «Олімп» мав гарний захисний вишкіл і при першій ліпшій нагоді намагався гостро атакувати. «Альтаїр» схоже оговтався від фальстарту на початку сезону і готовий надолужувати згаяне.

Потреба у терміновому поповненні турнірних залікових очок погнала вперед драбівчан зі стартового свистка арбітра матчу. Моменти біля воріт приїжджої команди почали виникати із наростаючою частотою. Денис Бреус зі стандарту вицілював у праву «шістку» – Андрій Лєнчінков, витягнувшись у «струнку», парирував підступний постріл. Віталій Зоря пробив по центру головою вище цілі після навісу Бреуса з лівого флангу. Згодом Антон Вакуленко «знайшов» в карному майданчику Вадима Таранушича, на прицільний удар якого в падінні зреагував голкіпер «Олімпу».

Нарешті, на 28-ій хвилині поєдинку, кількість переросла в якість: Віталій Зоря, по-баскетбольному продавши захисника кам’янчан, пробив в Лєнчінкова, а на відскоку результативно спрацював Антон Вакуленко – 1:0.

Господарі поля намагалися закріпити свій успіх: після чергового пострілу Дениса Бреуса зі стандарту, вкотре витягнув м’яча з-під поперечки досвідчений Андрій Лєнчінков.

Гості, вдало погасивши кілька «пожеж» у власному карному майданчику, провели разючий контрвипад – Сергій Гарнага, замкнувши дальню стійку, відновив перед перервою рахунок у грі.

На початку другого тайму Володимир Олефір на підборі, під час розіграшу кутового удару, буквально увігнавши під поперечину шкіряну кулю, знову виводить господарів поля вперед у матчі – 2:1. «Олімп» відповідає швидкою атакою: екс-альтаїрівець Іван Доненко прострілює з флангу, а Антон Оганесов в дотик пробиває повз ближню стійку.

Черговий корнер на 62-ій хвилині матчу закріплює успіх драбівчан: навіс Дениса Бреуса від кутового прапорця – Ягуф Халілов, на мить буквально зависає у повітрі і ударом головою відправляє м’яч у сітку воріт кам’янчан.

«Альтаїр» продовжує посилювати тиск на ворота опонента – після навісу Вадима Таранушича нападнику драбівчан Віталію Зорі не вистачає дещиці аби розстріляти ціль.

В середині другої половини гри не скористалися своїм шансом гості: Антон Оганесов закинув «смугастого» на Олександра Карамалака, який не зміг в ближньому бою переграти голкіпера драбівчан Євгенія Панченка.

Під завісу матчу Сергій Швей ефектно пробив «ножицями», а на гарматний постріл Віталія Зорі на ближній стійці вкотре зреагував Лєнчінков.

І все ж, останнє слово у поєдинку залишилося за нападником драбівчан. Віталій Зоря, уникнувши офсайду, реалізував вихід один в один – 4:1.  Для нападника «Альтаїру» цей гол став восьмим(!) в п’яти проведених матчах.