МСК «Дніпро» розпочав підготовку до нового сезону

15 Серпня, 2020

МСК «Дніпро» Черкаси – ФК «Олександрія» U-19 1:3 (0:2)

15 серпня 2020 р. Контрольний матч. Центральний стадіон. м.Черкаси. Без глядачів.

Арбітр: С.Труба (м.Золотоноша).

МСК «Дніпро»: Кірілл Самойленко (Дмитро Скожепа, 46), Дмитро Логвиненко, Євген Онищенко (Олександр Малько, 76), Денис Шурубура (Костянтин Дашко, 81), Кирило Молоков, Вячеслав Орел (Максим Черняк, 85), Андрій Сторчоус (Артем Норенко, 86), Вадим Чорний (Кирило Цокало, 84), Ігор Дувняк (Богдан Вініченко, 38), Максим Авер’янов (Владислав Білоус, 78), Ярослав Савісько.

Голи: А.Богдан (42, 44 пен.), Костенко (77) – Я.Савісько (55).

На 69 хвилині М.Авер’янов (МСК «Дніпро») не реалізував 11-метровий удар – голкіпер.

В середу, 12 серпня, МСК «Дніпро» Черкаси розпочав навчально-тренувальний збір перед стартом у новому сезоні. Перший із двох запланованих спарингів підопічні Ігоря Столовицького провели проти молодіжного складу прем’єрлігівського ФК «Александрія».

Початок матчу був за «дніпрянами»: гарні нагоди щоб відкрити рахунок у грі мали Максим Авер’янов та Андрій Сторчоус, а фол на Ярославові Савісько тягнув на пенальті.

На протилежній половині поля Кірілл Самойленко парирував небезпечний постріл нападника гостей.

В середині першого тайму після флангового прострілу від Дениса Шурубури – Вадим Чорний пробив трохи вище цілі.

Неочікувано черкащани отримали два голи в «роздягальню»: дублем відзначився уродженець Маньківщини Антон Богдан (зазначимо, що всі 4 голи у звітному поєдинку були забиті черкащанками).

«Дніпряни» із великим бажанням  розпочали другий тайм. Ярославу Савісько завдати прицільного удару в останню мить завадив захисник приїжджої команди. Під час розіграшу кутового Вячеслав Орел головою пробив у голкіпера олександрійців.

На 55-ій хвилині Вадим Чорний поцілив у стійку – Максим Авер’янов на підборі прострілив і Ярослав Савісько буквально заніс м’яча до сітки воріт.

МСК «Дніпро» продовжив тиск на ворота свого опонента: після навісу Богдана Вініченка в падінні головою пробивав Андрій Сторчоус – шкіряна куля просвистіла над хрестовиною. В середині другої половини гри нестримного Савісько лише ціною фолу зупинив голкіпер гостей. Втім, Максимові Авер’янову не вдалося реалізувати 11-метровий удар.

На 77-ій хвилині дальній удар Костенка застукав зненацька голкіпера черкащан Дмитра Скожепу – 1:3. Після пропущеного голу «дніпряни», на жаль, так і не змогли оговтатися…

Другий контрольний матч МСК «Дніпро» проведе в середу, 19 серпня, проти чемпіона області – драбівського «Альтаїру».