«Олімп» Кам’янка – «Альтаїр» Драбів 2:1 (0:0)

26 Вересня, 2020

«Олімп» Камянка – «Альтаїр» Драбів 2:1 (0:0)

26 вересня 2020 р. Чемпіонат Черкаської обл. Вища ліга. 12 тур. м.Кам’янка. Стадіон «Авангард».

Арбітри: О.Шкурченко (Ватутіне), М.Єременко (Чигирин), В.Лобанов (Золотоніський р-н).

Делегат-інспектор: П.Славінський (Черкаси).

«Олімп»: А.Лєнчінков, С.Гарнага, О.Завгородній, В.Левенець, О.Козубенко, В.Сарін, О.Клименко, Р.Пономаренко (В.Яворський, 90+7), О.Карамалак (В.Вагін, 88), В.Підвисіцький, А.Оганесов. Запасні: Я.Мудріцький, В.Зоря, В.Парій. Тренер: В.Вагін.

«Альтаїр»: Я.Магльований, С.Мисюра (В.Таранушич, 54), О.Гопка (В.Александров, 64), В.Олефір, В.Аджубей (А.Олійник, 59), Я.Халілов, А.Вакуленко, Д.Бреус, СДєдов (В.Погрібний, 78), О.Колос, А.Манасян.

Голи: В.Підвисіцький (50), А.Оганесов (63 пен.) – А.Вакуленко (60).

Перемога «Олімпа» у звітному поєдинку закинула кам’янчан на друге місце у турнірній таблиці обласного чемпіонату. Натомість, третя поспіль поразка драбівчан позбавила шансів минулорічного чемпіона зачепитися, бодай, за призове місце в нинішньому сезоні.

У першій половині гри всі свої гострі атаки господарі поля провели правим флангом. Після прострілу Олександра Карамалака гарну нагоду «замкнути» дальню стійку мав Роман Пономаренко – захисник драбівчан Володимир Олефір вчасно підстрахував свого голкіпера. У наступному епізоді на подачу Віталія Підвисіцького відгукнувся вже сам Карамалак – м’яч, зрикошетивши, від газону пролетів над хрестовиною воріт «Альтаїра».

Найнебезпечніший момент першого тайму створили гості на 26-ій хвилині, коли після численного розіграшу кутового, залишений по центру без опіки, Ягуф Халілов пробиваючи на «техніку» банально не влучив у ціль.

Перед перервою відбувся своєрідний обмін контрвипадами. Олександр Клименко у високому стрибку ударом головою намагався пробити голкіпера драбівчан Ярослава Магльованого. На протилежній половині поля на постріл Сергія Мисюри із кута карного майданчика на ближній стійці зреагував Андрій Лєнчінков.

Далі Роман Пономаренко ледь не встиг на черговий фланговий простріл, а «загрозу» від Олександра Карамалака воротар гостей перевів на кутовий.

Другий тайм розпочався із забитого голу: Олександр Карамалак та Віталій Підвисіцький буквально розрізали весь захист драбівчан і останній відкрив лік забитим м’ячам у матчі.  Гості досить легко відігралися – на виході Андрій Лєнчінков зіштовхнувся із захисником Василем Левенцем і Антонові Вакуленко залишилося лише поцілити у порожні ворота.

Втім, кам’янчанам вдалося швидко відігратися: акторська майстерність Віталія Підвисіцького справило враження на арбітра матчу, а Антон Оганесов чітко реалізував пенальті – 2:1.

Спроби «Альтаїра» відігратися раз-по-раз призводили до провалів в захисті. Антон Оганесов злету пробив повз «рамку», а Віталій Підвисіцький поцілив у стійку воріт приїжджої команди.

Драбівчани наприкінці поєдинку влаштували справжній штурм воріт «Олімпа». Після подачі Олександра Колоса від бокової лінії Арсен Манасян під опікою захисника головою пробив над поперечиною. Неймовірний сейв здійснив Андрій Лєнчінков, потягнувши удар від Антона Вакуленка. Також мав нагоду врятувати гру і Владислав Таранушич. Апогеєм суцільного невезіння стала сьома додана хвилина до основного часу, коли м’яч влучив у спину Арсена Манасяна, який фактично перебував на лінії воріт кам’янчан.

Обласний чемпіонат бере тижневу перерву, а найближчої суботи, 3 жовтня, будуть зіграні чвертьфінальні поєдинки розіграшу кубка Черкащини.