Черкащанин Олег Тарасенко реалізував післяматчевий пенальті у ворота лідера польської Екстракласи

1 Листопада, 2019

Першоліговий «Стоміл» Ольштин сенсаційно вибив із розіграшу Кубка Польщі лідера «Екстракласи» «Віслу» із Плоцька. Матч 1/16 фіналу завершився нульовою нічиєю. Команда господарів поля із 71-її хвилини грала в чисельній меншості.

В серії пенальті перемогу 4:1 святкував «Стоміл» 4:1. Третій післяматчевий пенальті в складі ольштинців реалізував 29-річний центральний захисник Олег Тарасенко (момент удару на фото та відео голу). Олег відіграв на полі 120 хвилин напруженої гри

Жеребкування 1/8 фіналу Кубка Польщі відбудеться 5 листопада, а самі поєдинки пройдуть 4 грудня.

Нагадаємо, шо в середу, 30 жовня, чвертьфіналістами Кубка України стали черкащанин Віталій Миколенко («Динамо» Київ) і драбівчанин Олег Синьогуб («Інгулець» Петрове) та Кубку Данії – черкащанин Артем Довбик («Сеннер’юск»)