Найближчі футбольні і футзальні резерви головних команд МСК «Дніпро» (Черкаси) зіграли між собою

2 Січня, 2021

2 січня у стартовому турі «Різдвяного Кубку мера Черкас» зіграли між собою команди МСК «Дніпро»-U-17 (тренери Роман Халявка і Віктор Пархоменко) і  «Дніпро-80»-U-17, яку тренує наставник МСК «Дніпро» U-19 Богдан Жало, а гравці команди сімнадцятирічного “Дніпро-80” є найближчим резервом  МСК «Дніпро» U-19

2 січня 2021 р. «Різдвяний Кубок мера Черкас» з футболу. 1 тур

МСК «Дніпро»-U-17 – «Дніпро-80»-U-17 – 0:3

З перших хвилин футзалісти МСК показали красивий атакувальний футбол і раз за разом загрожувала воротам суперника. В свою чергу Дніпро-80 грав в більш силовий футбол і намагався спіймати МСК на контрвипаді.

До середини першого тайму гра вирівнялась і жодна з команд уже не збиралась віддати ініціативу.

Перший стовідсотковий момент з’явився у Дніпро – 80, але нападник не зміг влучити в ворота з кількох метрів. МСК намагався відповісти, але м’яч зрадницьки не йшов ворота ні з прямих ударів, ні з стандартів.

Під завершення першого тайму нападник Дніпро-80 користується помилкою голкіпера МСК на виході і відкриває рахунок.

Другий тайм розпочався з низки атак від МСК Дніпро, хлопцям дуже кортіло відігратись. Стовідсотковий шанс мав Настенко, але не зміг обіграти голкіпера віч-на-віч, на цьому атака не закінчилась і першим на добиванні теж був гравець МСК, цього разу рятує поперечка.

За аналогією першого тайму Дніпро-80 ловить МСК на контрвипаді, розвертає свою атаку і подвоює перевагу в матчі.

МСК Дніпро продовжувала тиснути, але до забитого так і не дійшло.

Фінальний рахунок Дніпро-80 встановлює за хвилину до кінця поєдинку, черговий контрвипад і на табло уже рахунок 0:3.

Ще один матч першого ігрового дня – «Дніпро-80»-U-16 – СДЮСШОР U-17 закінчився з рахунком – 3:2