Новачки МСК «Дніпро» Янаков і Мартян: враження від перших підготовчих зборів у Черкасах

3 Лютого, 2021

Третього лютого у головної футбольної команди черкаського МСК «Дніпро» завершився перший навчально-тренувальний збір

Віктор Мартян і Іван Янаков, які у січні поповнили ряди черкаського футбольної команди, поділилися з клубною прес-службою своїми враженнями від перебування в МСК «Дніпро»

 Іван Янаков:

– Як пройшла адаптація у черкаській команді?

– Як такої адаптації не було, я до цього знав і тренера і хлопців деяких, грали разом. Так що все здорово, ніби я в цій команді тривалу кількість часу знаходжуся. Я під  керівництвом нашого головного тренера Ігоря Михайловича грав у «Кремені», так що все нормально по тренуваннях. Зараз на других зборах почнеться найсмачніше – Михалич добре поганяє нас.

– Твої враження від першої контрольної гри. 

– З приводу гри у Києві, та що говорити … так програли, ну ми там намагалися грати в комбінаційний футбол … по можливості не бити м’яч просто вперед. Нічого, будемо працювати, зіграємося ще, і все буде здорово. Перемоги краще на чемпіонат залишимо.

 Віктор Мартян:

– Які враження від перших зборів у новій команді.

– Прийняли добре, навіть дуже – не очікував … Тренування хороші, цікаві. Я вже колись уже тренувався під керівництвом Ігоря Михайловича. Потихеньку вливаюся в колектив – це не швидко відбувається. Щодо першої контрольної гри, то можу сказати засмучені, бо дуже хотіли виграти, але нічого попрацюємо над помилками і все буде добре.