Матч кваліфікації ЧС-2022 з футболу Шотландія – Україна перенесено на червень

9 Березня, 2022

Третього березня 2022-го року Українська асоціація футболу звернулася до ФІФА з проханням перенести її матч кваліфікації ЧС-2022 через неможливість організувати подорожі та тренування команди за умови нападу росії та повномасштабної війни.

Після консультацій з УЄФА та чотирма асоціаціями-членами, які беруть участь у Шляху А плей-офф європейської кваліфікації, ФІФА було одноголосно ухвалено рішення прийняти цей запит. Матч між Шотландією та Україною, який спочатку був запланований на 24-го березня 2022-го року, тепер буде перенесено на існуюче вікно червня, а, отже, матч між переможцями пари Шотландія – Україна та Уельс – Австрія також буде перенесено на те саме вікно.

Крім того, було погоджено, що матч між Уельсом та Австрією буде зіграний, як і планувалося раніше, 24-го березня 2022-го року, аби запобігти перезавантаженню календаря у червні.

Інші деталі перенесених матчів будуть оголошені пізніше, а міжнародне червневе вікно буде адаптовано відповідно до потреб відповідних команд після того, як всі деталі буде узгоджено з учасниками перенесених поєдинків.

Джерело: www.ua-football.com