Агент Довбика пояснив, чому Артем приєднається до «Динамо» і на яких правах це буде

10 Квітня, 2022

Нападник збірної України черкащанин Артем Довбик справді працюватиме з київським «Динамо», але не все так просто. Олексій Люндовський пояснює Fanday.net

Як повідомив Ігор Циганик у своїй інсайдерській Youtube-програмі Циганік Live, Артем Довбик приєднається до Динамо. Столичний клуб візьме нападаючого Дніпра-1 та збірної України на правах короткострокової оренди.

Втім, як стало відомо fanday.net, не йдеться про перехід у нову команду. Ось що ексклюзивно повідомив Fanday.net агент футболіста Олексій Люндовський:

– Артем Довбик справді приїжджає до Динамо (Київ), але лише щоб тренуватися з командою протягом двох-трьох тижнів. Оскільки Дніпро-1 не може виїхати за кордон, Артему потрібний якісний тренінг та ігрова практика, щоб набрати форму.

Після мікротравми, яка потребувала оперативного втручання, він багато працював над поверненням своїх фізичних кондицій. І зараз хоче максимально швидко повернути форму, щоб у всеозброєнні підійти до збору національної збірної України.

Динамо їде у благодійне турне, щоб зустрічатися із сильними європейськими клубами та збирати допомогу для української армії та народу. Наразі всі українці допомагають один одному. Навіть Тарас Степаненко, представник Шахтаря, тренується із Динамо, щоб підтримувати форму.

Велике спасибі клубу та особисто Мірчі Луческу, який, дізнавшись, що Довбик відновлюється в Європі після травми та операції, люб’язно запросив Артема тренуватися з Динамо та взяти участь у закордонному турне клубу. Дякуємо також керівництву Дніпра-1, який пішов назустріч Артему в його бажанні якнайкраще підготуватися до майбутніх зборів національної команди.

– Дозвольте уточнити: як здоров’я Довбика і чи зможе він зіграти під час цього турне?

– У нього була мікротравма грудного м’яза, і після операції треба було близько місяця спокою. Тож, у принципі, він може вже незабаром зіграти. Звичайно, це рішення прийматиме тренерський штаб Динамо та лікарі.

– Яким буде статус перебування Артема в Динамо? Це оренда чи, можливо, повноцінний контракт?

– Дозвольте одразу проясню ситуацію. Ми взагалі не розглядали варіанти з орендами на два-три місяці, яких пропонувалося багато, зокрема від європейських клубів.

Багато пропозицій було від клубів Франції, Бельгії та Швейцарії, але бажаючи якнайкраще відновитися перед вирішальними стиковими матчами за вихід на чемпіонат світу, Артем Довбик відмовився від будь-яких варіантів з орендами. До речі, також пропонували йому перейти навіть клуби Англії та Італії, але їх федерації не давали дозволу заявити гравця поза трансферним вікном всупереч рішенню ФІФА.