Сергій Сидорчук («Динамо» (Київ): Ми їдемо в збірну з великим бажанням. Зрада скасовується

19 Квітня, 2022

Капітан “Динамо”, півзахисник збірної України Сергій Сидорчук прокоментував конфлікт між його клубом та УАФ. 18 квітня стало відомо, що динамівці приєднаються до національної команди 3 травня.

— Сергію, як ти реагуєш на те, що відбувається навколо стосунків збірної України та твого клубу?

— Та як можна на це реагувати? Звісно, я та всі наші збірники дуже засмученні. Вважаю, сталося певне непорозуміння між УАФ та “Динамо”. В нашому футболі це, на жаль, звичайна ситуація. Я би назвав це робочими моментами. Такі були і раніше, але зараз діалог між клубом та збірною виставили на загал. Це не зовсім правильно під час війни. Гадаю, що всі би порозумілися, як і завжди. Це порозуміння вже є.

— Як вирішилася ситуація?

— Так, як і повинна була — ми їдемо в збірну. Знаю, що на прохання “Шахтаря” початок збору зміщений на 2 травня. Динамівці, наскільки мені відомо, приїдуть наступного дня.

— Ви сьогодні спілкувалися з головним тренером збірної?

— І не один раз. Не хвилюйтесь, все добре. Всі динамівці просто мріють про те, щоб разом зі збірною України потрапити на чемпіонат світу. Це наша спільна мета, особливо в такий час. Ми завжди з величезним бажанням приїздили до лав національної команди.

До речі, в мене є, як мені здається, чудова ідея. Закрити цю тему, а також наш благодійний тур матчем… “Динамо” — “Шахтар”. Його можна зіграти в Словенії. Там зберуться тренери клубів та збірної і всі потиснуть один одному руки. Гадаю, буде хороший спаринг.

— Читав все, що встигли написати за два дні про “Динамо”?

— Не знаю, чи все, чи не все, але дещо, звісно, читав. І якщо Сергій Ребров, на мій погляд, висловився досить спокійно, то слова Мирона Маркевича мені, вибачте, не сподобалися. Відразу згадалося, як декілька років тому він казав, що в “Динамо” є лише один футболіст рівня збірної України, а тепер кричить, що відсутність наших гравців стане проблемою. Немає логіки, але то таке. “Динамо” для нього, здається, ще той подразник навіть поза межами футбольного поля…

Головне, що ми їдемо в збірну. Їдемо з великим бажанням. Закривайте конфлікт. Як там кажуть: “Зрада відміняється”. Ми маємо з ким воювати, – підсумував Сидорчук.

Джерело: www.ua-football.com