Віталій Миколенко: Я точно можу пообіцяти, що ми будемо битися до останньої хвилини

25 Травня, 2022

Захисник «Евертона» та збірної України уродженець Черкас Віталій Миколенко розповів про свої емоції після приїзду до національної команди, яка 1 червня зіграє із шотландцями у плей-офф кваліфікації ЧС-2022

Миколенко приєднався до збірної цього тижня. Команда Олександра Петракова продовжує підготовку до матчу із Шотландією у півфіналі плей-офф кваліфікації чемпіонату світу-2022, який відбудеться 1 червня.

“Трошки втомився після дороги, але зараз я щасливий. Аж руки трусилися, такий радий був усіх бачити”, – зізнався Миколенко.

“У збірній я не був 9 місяців, останній раз бачилися аж у вересні. Відчуття трішки інакші, ніж, коли приїздив із Динамо. Там багато одноклубників, ви кожен день бачилися. А тут… приїхав, коли давно нікого не бачив. Я дуже скучив”.

“Матч з Шотландією? Так, вони дуже сильний суперник. Але такі матчі виграються душею. Фізично і тактично ми маємо бути підготовлені. Проте, повторюсь, такі матчі виграються душею і бажанням. А цього у нас – хоч відбавляй”.

“Перший місяць війни був тяжкий у моральному плані. Але я тренувався і відключався від всього на короткий час. Саме це мені дуже допомагало. Так само, як і партнери по команді. Підтримка українців від простих людей в Англії просто шалена. Дійсно, треба бачити те, як англійці люблять українців”.

“Зараз у нас свій фронт. Футбол – це непередбачувана штука. Я точно можу пообіцяти, що ми будемо битися до останньої хвилини”.

Джерело: sportarena.com