Олексій Люндовський відреагував на новину про перехід Артема Довбика до клубу Серії А

25 Травня, 2022

Агент нападника «Дніпра-1» вихованця черкаського футболу  Артема Довбика Олексій Люндовський прокоментував інформацію італійських ЗМІ про візит до «Торіно» українського футболіста.

– Артем справді разом зі своєю дружиною Юлією та представником нашої компанії ALIK FOOTBALL Management за погодженням із керівництвом “Дніпра-1” побував у Турині. Вони ознайомилися з інфраструктурою “Торіно”, завітали до матчу за участю цієї команди.

– Вважати “Торіно” – головним претендентом на Довбика, а трансфер – таким, що наближається до фінішу?

– Можна сказати, що “Торіно” виявляє великий інтерес до Артема. Цей клуб справді хоче бачити на вістрі атак Довбика. Хорватський спеціаліст Іван Юрич, який очолює “Торіно”, постійно на контакті зі своїм земляком Ігорем Йовічевічем, головним тренером “Дніпра-1”. Про цей трансфер як доконаний поки що рано говорити, проте можу сказати, що трансфер – на просунутій стадії. Також не залишають спроб підписати Артема інші італійські клуби, а ще є інтерес із Прем’єр-ліги Англії.

– Коли чекати на конкретику щодо переходу Довбика?

– Це переговорний процес, за підсумками якого мають досягти домовленості два клуби та особисто Артем Довбик. Якщо всі сторони будуть задоволені, тоді й оголосимо про трансфер як такий, що відбувся. Можу вкотре підтвердити: бажання Артема Довбика грати в одному з топ-чемпіонатів Європи. Над цим і працює його команда спільно із СК “Дніпро-1”, – підсумував агент.

Джерело: www.ua-football.com