Андрій Полтавець: «Упевнений, що «Кубок Героїв ЗСУ» збере не одну сотню тисяч гривень на підтримку армії»

17 Червня, 2022

До уваги інтерв’ю голови ЧОАФ Андрія Полтавця преслужбі асаціації, щодо благодійного турніру «Кубок Героїв ЗСУ»

– Це перший повноцінний турнір в області під вашим головуванням ЧОАФ. Чи важко в умовах війни зібрати команди?

– На ідею створення такого турніру нас наштовхнули самі команди, які вже понад місяць проводять благодійні товариські матчі за своєї ініціативи. Тому зібрати склад учасників не було великою проблемою. Обов’язком нашої асоціації і є розвиток та підтримка аматорського футболу, тому логічним кроком з нашого боку було запропонувати командам не просто грати благодійні матчі, а вивести їх статус: як спортивний так і організаційний, на інший, вищий рівень. Цим турніром ми хочемо дати суспільству меседж, що життя продовжується і футбол має стати одним з важливих факторів, який має це довести. Ну і найголовніше, що футбол ще більше нас всіх згуртовує та об’єднує в боротьбі за нашу незалежність та перемогу.

– Який благодійний складник у цих змаганнях?

– Збір коштів на підтримку ЗСУ є першочерговим та найважливішим завданням цього турніру. Маю велику впевненість, що «Кубок Героїв ЗСУ» допоможе зібрати не одну сотню тисяч гривень на підтримку нашої армії. Збір коштів буде проводитись не тільки під час самих матчів через внески вболівальників, а і через залучення бізнесу області та меценатів. І те, що турнір і увага до нього спільноти області буде тривати понад місяць – дає нам упевненість, що свою мету ми виконаємо. Додає нам такої впевненості і повна підтримка в організації турніру з боку голови обласної військової адміністрації Ігоря Івановича Табурця та його команди. Допомога зі збирання коштів та залучення до цього меценатів, домовленості з волонтерськими організаціями про ефективне використання залучених коштів, які мають пріоритетно піти на необхідну підтримку бійцям ЗСУ з Черкащини – саме цими питаннями вже зараз займається команда Ігоря Табурця.

Запланована особиста участь Ігоря Івановича на матчі-відкритті турніру в Кам’янці тільки підтверджує всю серйозність обласної адміністрації спільно виконати поставлені завдання. Зазначу, що всі внески команд-учасниць турніру також будуть перераховані у відповідний фонд підтримки ЗСУ.

– Звідки учасникам «Кубку Героїв ЗСУ» і любителям футболу черпати інформацію про ці змагання?

– Цей турнір ми будемо висвітлювати максимально ефективно. Всі довійськові напрацювання ЧОАФ з підготовки до нового футбольного сезону в інформаційному плані ми постараємось запровадити на цей турнір. На оновленому сайті ЧОАФ та в наших соцмережах ми будемо підтримувати максимальну зацікавленість суспільства до цього турніру. Будемо висвітлювати як спортивну його складову, так і інформацію про збір коштів, про найактивніших меценатів та волонтерів, про конкретні речі та конкретних людей, яким ця допомога буде спрямована. Плануємо також проводити прямі трансляції ключових матчів на ютуб-каналі нашої Асоціації, зокрема й матчу-відкриття. Усі ці медіаактивності мають допомогти нам максимально виконати поставлені завдання з підтримки наших Героїв ЗСУ.

Більш детальніша інформація про турнір за цим ПОСИЛАННЯМ