На думку Sport Arena два дебютанти Першої ліги – «Карпати» і «ЛНЗ» змагатимуться за вихід до УПЛ

5 Липня, 2022

За інформацією популярного сайту Sport Arena, у новому сезоні Першої ліги чемпіонату України з футболу за вихід до елітного дивізіону боротимуться як мінімум чотири клуби.

Причому два з них – дебютанти дивізіону: львівські «Карпати» та черкаський «ЛНЗ».

Карпати та ЛНЗ у сезоні 2021/22, який було завершено достроково через вторгнення росії до України, виступали в одній групі Другої Ліги. Карпати на момент призупинення сезону йшли на першому місці, маючи в активі 48 очок після 18 зіграних матчів. ЛНЗ, який минулого сезону дебютував на професіональному рівні, мав 41 очко після 17-ти матчів і третю позицію. Столичний Лівий берег, який іде на другому місці в групі А, як мінімум цей сезон у профі пропустить.

За даними sportarena.com, керівництво львів’ян та черкащан планує витратити лише один сезон для досягнення поставлених завдань, серйозно посилившись перед стартом чемпіонату.

Президент ПФЛ Олександр Каденко заявляв, що у чемпіонатах Першої та Другої ліг мають стартувати по 16 клубів. Сезон у ПФЛ може стартувати наприкінці серпня чи на початку вересня. При цьому ряд клубів Першого дивізіону не вийдуть на старт нового турніру.