Прогноз С. Майчука («Майфон») на гру МСК «Дніпро» – «Ренет» – одна з команд виграє. Хто ж це?

8 Липня, 2022

10 липня на «Черкаси-Арені» у матчі 4-го туру благодійного турніру з футболу «Кубок Героїв ЗСУ» у групі «Б» очікується цікаве протистояння між МСК «Дніпро» (Черкаси) та СК «Ренет» (Мліївська ТГ). Початок матчу о 17:00.

«Черкаський спорт»: ми в Telegram! ПІДПИСУЙСЯ ТУТ!

У матчі першого кола, що відбувся на домашній арені СК «Ренет», команди розійшлися миром – 1:1. На цій зустрічі був присутнім президент ФК «Майфон» Сергій Майчук, який досить таки уважно спостерігав за поєдинком. Річ у тім, що складах обох команд багато гравців, які у зимовий період виступають за футзальні команди Майчука – «Майфон» і «Майфон-2» у чемпіонаті України (II ліга).

З урахуванням згаданих обставин «Черкаський спорт» запропонував Сергію Майчуку зробити прогноз на матч МСК «Дніпро» (Черкаси) – СК «Ренет» (Мліївська ТГ):

– Я все таки ставлю на молоду команду МСК «Дніпро». Незважаючи на те, що після крайньої гри, через отримані пошкодження у них можуть бути деякі кадрові проблеми, але виграють вони. Нехай не ображається на мене Євгеній Бобінський із «Ренета», який працює поруч зі мною і ми часто обговорюємо хід турнірної боротьби у змаганні, але гра дніпрян мені ближче.

– Може ризикнете спрогнозувати рахунок у матчі?

– МСК «Дніпро» переможе з рахунком 3:1.

– Гаразд, чи вважаєте, що і для «Дніпра» і для «Ренета» це вирішальний матч у боротьбі за місце у півфіналі?

– У мене з цього приводу інша думка. Вся боротьба ще попереду. Річ у тім, коли починався турнір, то «Златокрай-2017» і «Ренет» були на стадії формування своїх складів. ФК «Олімп» підійшов до стартових ігор більш сформованим колективом. По ходу і золотоніська і мліївська команди, маючи у своїх складах якісних футболістів, з кожною грою додають. Тож думаю, що команда із Кам’янки ще буде втрачати турнірні очки і боротьба за місця у півфіналі вестиметься до останнього туру групового етапу. Переконаний, що і у групі «А» також буде цікавою боротьба до останнього туру.

Нагадаємо, у групі «Б» команди після трьох турів знаходяться на наступних місця:

  1. «Олімп» (Кам’янка) – 3 гри, 7 очок
  2. МСК «Дніпро» (Черкаси) – 3 гри, 5 очок
  3. СК «Ренет» (Мліївська ТГ) – 3 гри, 2 очка
  4. ФК «Златокрай-2017» (Золотоніський р-н) – 3 гри, 1 очко.

Також варто відзначити, що за підтримки компанії Saturn у неділю, 10.07.2022, під час гри МСК «Дніпро» (Черкаси) – ФК «Ренет» (Мліївська ТГ), на «Черкаси-Арені», серед усіх, хто придбає благодійні квитки (кількість в одні руки не обмежена!!!), відбудеться розіграш призів. Початок матчу о 17:00.

Вартість квитка – 30 грн. Чим більше квитків – тим більше шансів виграти призи.