Коментар тренера МСК «Дніпро» (Черкаси) Богдана Жало перед матчем із мліївським СК «Ренет»

9 Липня, 2022

10 липня (початок о 17:00) на «Черкаси-Арені» очікується доволі таки цікавий поєдинок між командами МСК «Дніпро» (Черкаси) і СК «Ренет» (Мліївська ТГ), що проходитиме у рамках благодійного турніру «Кубок Героїв ЗСУ» (група «Б»)

«Черкаський спорт»: ми в Telegram! ПІДПИСУЙСЯ ТУТ!

Напередодні зустрічі головний тренер МСК «Дніпро» (Черкаси) Богдан Жало відповів на кілька питань прес-служби клубу дніпрян:

– Богдане Віталійовичу, 10 липня команда має зіграти третій матч за 9 днів. Чи таке фізичне навантаження не вплине на ваших гравців?   

– На таку кількість ігор дивимось нормально, адже хлопцям краще провести більше ігор чим тренувань. Хотілося перед грою з Ренетом провести ротацію гравців, яка пов’язана з тим, що троє наших футболістів долучилась до своїх нових команд і вже тренуються з ними, а ще маємо чотирьох травмованих. Дозволити повноцінну ротацію не можемо, але маємо молодих гравців, які зіграли у попередньому матчі із «Златокраєм-2017» 10-15 хв і мали не поганий вигляд, тому будемо давати їм шанс проявити себе.

– Для «Ренета», у складі якого багато досвідчених гравців, спеціальні тактичні заготовки підготували?           

– Навіть якщо і підготували я б всеодно не сказав які – гра покаже.

– Скільки на вашу думку достатньо буде турнірних очок будь якій команді із групи «Б», щоб вийти до півфінальної стадії турніру?

– Не хотілося б прогнозувати, але є бажання, щоб вся інтрига лишалася до останнього туру, тим цікавіше для глядачів буде цей кубок.