Віталій Підвисіцький з ФК «Олімп» про гру з ФК «УТК» у фіналі «Кубку Героїв ЗСУ»

12 Серпня, 2022

У суботу, 13 серпня на «Черкаси-Арені» відбудеться фінальний поєдинок обласного благодійного турніру з футболу «Кубок Героїв ЗСУ», у якому зустрічаються ФК «УТК» (Паланка, Уманський р-н) і ФК «Олімп» (Камянка). Початок гри о 15:00

Один з провідних гравців «Олімпу» Віталій Підвисіцький у коментарі пресслужби ЧОАФ висловив свою думку про фінал турніру та розповів у чому сила ФК «УТК».

 ⁃ Перед стартом турніру вас не вважали фаворитом змагань.  За рахунок чого дійшли до фіналу? 

⁃ За рахунок самовіддачі, досвіду. Десь і за рахунок вдачі, але вдача, як на мене приходить тим, хто її заслуговує.

 ⁃ У чому сила УТК? 

⁃ УТК – це ТОП рівень обласного футболу, адже тут все на професійному рівні, від адміністрації команди так і до гравців. Звичайно, що УТК проводить тренувальний процес є великим бонусом, також індивідуально гравці УТК високого рівня, тому їх  перемогти буде надзвичайно важко, але сама гра все розставить по своїх місцях.  Я дуже поважаю цей колектив та  тренерський склад і все керівництво, і дуже часто особисто вболіваю за них, але не в цю суботу.

 ⁃ У якій формі зараз зв’язка Оганесов – Підвисіцький?

⁃ Мені здається пара Оганесов –Підвисіцький завжди в формі, ще не раз покаже її на табло, але я хочу акцентувати, що все таки Олімп це не лише ця пара, Олімп – це команда, в якій всі дуже стараються для спільного результату!

 ⁃ З огляду на те, що на фінал приїде достатня кількість ваших уболівальників, чи є додаткова мотивація для перемоги у кубку?

⁃ Звичайно, мотивація на такий матч максимальна, адже це – фінал, до якого прагне кожний спортсмен. Хочу подякувати нашим воїнам ЗСУ, ЧОАФ, фонду Сергія Притули, керівництву Черкаського стадіону, який проводить фінальну гру (атмосфера тут просто супер, перевірено), що такий турнір відбувався, адже в такий важкий час, це надзвичайно важко організувати, а хто переможе??? Переможе Україна!

Джерело: ЧОАФ