Президент УАФ Андрій Павелко про турнір «Кубок Героїв ЗСУ» і його фінал на «Черкаси-Арені»

14 Серпня, 2022

На своїй сторінці у Фейсбуці президент Української асоціації футболу Андрій Павелко поділився враженнями від візиту на Черкащині і відзначив важливість таких змагань у цей надскладний для нашої країни період:

-У Черкасах відвідав фінал Кубку Героїв ЗСУ — благодійного турніру, головна мета якого — збір коштів на підтримку наших воїнів. Разом з головою ОВА Ігорем Табурецем, керівником благодійного фонду Сергієм Притулою, головою обласної асоціації футболу Андрієм Полтавецм і першими віце-президентами УАФ Олексієм Михайличенком і Вадимом Костюченком відзначили учасників і переможців змагань, які тривали майже два місяці. Важливо, що саме футбол у ці дні складних випробувань для всієї України є ефективним інструментом допомоги нашим воїнам-захисникам і демонструє силу єдності нашого народу. Приємно, що подібні благодійні турніри за підтримки Координаційного центру УАФ і наших обласних асоціацій відбуваються регулярно в більшості регіонів. Кожен вболівальник, кожен футболіст, тренер, ветеран футболу і всі бажаючі можуть долучатися до цього, без перебільшення, всеукраїнського футбольного руху на підтримку ЗСУ. За що я вдячний всім і кожному представнику нашої футбольної спільноти!

Під час матчу на стадіоні “Черкаси-Арена” панувала настільки тепла атмосфера, що в якийсь момент хотілося повірити, що ця гра відбувається в мирний час. І він обов’язково настане завдяки непереможним Збройним силам України! І команди і вболівальники були одним цілим. Саме заради такого об’єднанавчого ефекту і підсилення віри в нашу спільну перемогу над окупантом вже зовсім скоро ми відновимо чемпіонат України. І, зокрема тут, на “Черкаси-Арені” відбуватимуться матчі Першої ліги за участю місцевого “ЛНЗ”. Футбол потрібен нашим воїнам-захисникам, потрібен юним вболівальникам, які цього дня прийшли підтримати улюблені команди і отримали від нас новенькі м’ячі в подарунок, футбол потрібен всій Україні! Дякую за чудову організацію цього турніру керівнику ОВА Ігорю Табурцю, голові ЧОАФ Андрію Полтавцю і Фонду Сергія Притули! Працюємо заради перемоги України разом! Слава Героям! Слава ЗСУ! Слава Україні!