U-21: Молодіжна збірна України розгромила Словаччину та здобула путівку на ЄВРО-2023!

2 Жовтня, 2022

Два черкащанина – Артем Бондаренко та Дмитро Капінус в складі молодіжної збірної вибороли путівку на ЄВРО-2023.

У матчі-відповіді плей-офф відбору Євро-2023 (U-21) молодіжна збірна України переграла Словаччину й утретє в історії пробилася на чемпіонат континенту.

Чотири дні тому в Жиліні синьо-жовті поступилися з рахунком 2:3. У матчі-відповіді наша команда внаслідок російського вторгнення змушена була приймати словаків у польському місті Бельсько-Бяла.

По перерві синьо-жовті зняли всі питання в цій парі. На 48-й хвилині Судаков закинув до штрафного на Сича, а той віддав Сікану на порожні ворота. 1:0. Незабаром удар Драмбаєва після навісу Сича парирував Белко, однак той самий Сікан першим опинився на добиванні. 2:0. Нарешті, на 66-й хвилині Данило оформив хет-трик – Криськів обікрав суперника, увірвався до штрафного та асистував форварду. 3:0.

У підсумку підопічні Руслана Ротаня здолали словаків та пробилися у фінальний турнір, який відбудеться в червні-липні наступного року в Румунії та Грузії. Для української «молодіжки» це буде третій за ліком чемпіонат Європи в історії після Євро-2006 та Євро-2011. Жеребкування фінального турніру відбудеться 18 жовтня.