Віктор Пустовіт про завдання ФК «Урожай» на чемпіонат Черкащини (1 ліга)

1 Жовтня, 2022

Гравець «Урожаю» із Корсунь-Шевченківського в інтерв’ю ЧОАФ розповів про прийдешній матч, а також поділився філософією клубу
– Ти протягом багатьох років граєш за «Урожай», хоча міг грати за будь-яку іншу команду Вищої ліги , звідки така вірність команді?
– Так , я багато років в цій команді, сам родом з Корсунщини, і ця команда мені не байдужа, насамперед мені подобається колектив та тренерський штаб, і я хочу досягнути з цією командою кращого результату, щоб надалі приймати участь у вищій лізі області.
– Які цілі та завдання були поставлені керівництвом команди на цей сезон ?
– Для керівництва та тренерського штабу важливо щоб грала своя молодь з Корсунщини, а щодо конкретних цілей на сезон – то їх як таких поставлено не було, але для мене і моєї команди головне – це хороший результат і тому ми виходимо на поле лише для перемоги.
– В 2019 році Урожай взяв бронзові медалі першості, але з року в рік команді чогось не вистачає щоб поборотись за золоті медалі, на твою думку чого бракує?
– У нас зараз формується молода і перспективна команда Корсунщини, проте для досягнення великих цілей необхідно гарне фінансування та досвідчені виконавці з нашої або інших областей. Щодо бронзових нагород, то звісно я пам‘ятаю той зіграний та класний колектив, тоді грали вихованці відомих тренерів ДЮСШ – Дякуна О.М. та Нечипоренка М.Ф. Сподіваюся, що найближчим часом вдасться завоювати більш цінний комплект нагород.
– Цієї неділі у вас виїзна гра проти смілянського Патріота, обом командам потрібна тільки перемога. Що очікуєш від гри?
– Ця команда дуже схожа на нашу – вони теж грають своїми місцевими вихованцями. Але нам буде важко через те, що це виїзний матч та і взагалі «Патріот» не дуже зручний суперник для нас. Але у будь-якому випадку в неділю переможе сильніший.
Окремо хочеться подякувати людям які у такий важкий час надають нам фінансову допомогу: в.о. міського голови – Мацюку Віталію Сергійовичу; підприємцям: Антоненко Віталію, Антоненко Леоніду, Мокрієнко Володимиру, Яківченко Денису, Піскуну Василю, Веретільнику Віталію, Рябошапко Анатолію.