Олександр Ющенко відзначився результативною дією у грі збірних Швеції U-19 і України U-19

24 Листопада, 2022

Збірна України U-19 обіграла Швецію у заключному матчі відбору на Євро-2023 з футболу – 2:0. Синьо-жовті братимуть участь в еліт-раунді

Обидва голи команда Сергія Нагорняка забила у другому таймі. Рахунок відкрили “синьо-жовті” завдяки голу півзахисника англійського “Брентфорда” 18-річного Єгора Ярмолюка на 58-ій хвилині. Через 20 хвилин перевагу українців подвоїв захисник львівського “Руху” 18-річний Віталій Холод: після розіграшу кутового у виконанні черкащанина Олександра Ющенка, який зараз грає у донецькому «Шахтарі».

Таким чином вихованець черкаського ФК «МАКС» (президент клубу і головний тренер Сергій Усаковський) Олександр Ющенко взяв участь у всіх трьох матчах збірної України у цьому відборі. Для 17-річного черкащанина це були дебютні ігри у складі збірної України U-19, яка набрала дев’ять очок і посіла перше місце у групі 3, що гарантує вихід до еліт-раунду відбору чемпіонату Європи-2023.

Жеребкування еліт-раунду відбору Євро-2023 відбудеться 8 грудня. Сам наступний відбірковий етап відбудеться навесні 2023 року.