У «Шахтаря» смілянин Петряк забив гол після пасу від Бондаренка з Черкас

27 Січня, 2023

У п’ятницю, 27 січня, «Шахтар» зіграв другий контрольний матч на зимових зборах.

Суперником «гірників» у цьому спарингу був віцечемпіон Словенії – команда «Копер».

У складі української команди у першому таймі грали двоє вихованців футболу Черкащини – Іван Петряк зі Сміли і Артем Бондаренко з Черкас.

І єдиний гол у ворота суперників у першому таймі був забитий на 15 хвилині з безпосередньою участю черкащан: Бондаренко виконав класну подачу на ліву стійку, де Іван Петряк перестрибнув захисника та головою поклав м’яч у дальню дев’ятку – 1:1.

Контрольний матч

«Шахтар» (Донецьк) – «Копер» (Копер) – 2:2 (1:1)

Анталья, Mardan Sports Complex

Голи: 0:1 Очієнг (13), 1:1 Петряк (14), 1:2 Едомвоньї (64), 2:2 Назарина (90+1)

Нереалізований пенальті: Осуджі (55, воротар)

«Шахтар», 1-й тайм: Трубін, Топалов, Матвієнко, Бондар, Конопля, Степаненко (к), Криськів, Петряк, Бондаренко, Зубков, Траоре

«Шахтар», 2-й тайм: Трубін (к) (Пятов, 60), Михайліченко, Козік, Ракіцький (Фарина, 76), Гочолеішвілі, Назарина, Джурасек, Борячук (Очеретько, 67), Тотовицький, Тейлор, Сікан