Півзахисником «Шахтаря» Артемом Бондаренком у зимове міжсезоння цікавився «Брайтон»

10 Лютого, 2023

Півзахисник «Шахтаря», вихованець черкаського футболу Артем Бондаренко відповів на запитання польских журналістів щодо переходу Михайла Мудрика до «Челсі»:

«Чи я піду стопами Мудрика? Поки що я не залишаю «Шахтар» і пов’язую своє майбутнє із цим клубом. Ходили чутки, що мною цікавився «Брайтон» узимку, але трансферне вікно вже зачинено. Думаю, влітку ситуація може прояснитися.

Так, я відчував, що Мудрик піде з команди. Він чудовий гравець, чудовий професіонал. Він був одним із лідерів «Шахтаря», заслужив на таку нагороду. Він мріяв грати на найвищому рівні. Ми досі підтримуємо зв’язок, і Михайло у захваті від того, що отримав у Лондоні.

Частину грошей із трансферу Мудрика відправлено на допомогу ЗСУ. Вкрай важливо зараз підтримати тих, хто особливо цього потребує. Я вважаю, що така допомога заслуговує на велику повагу. Власник «Шахтаря» дуже багато робить для України. Він також дуже допомагає нам та нашим сім’ям.

Наступного четверга ми зіграємо у Варшаві проти «Ренна». У Лізі Європи ми хотіли б пройти якнайдалі. Я вірю, що ми можемо зробити це. «Ренн» – дуже хороша команда, але шанси більш-менш рівні. Думаю, вболівальники побачать цікавий матч, тож варто приїхати на стадіон «Легії». Підтримка трибун для нас є дуже важливою».

Джерело: sport.ua