«Евертон» може урізати зарплату футболістам: чи фінансово постраждає Миколенко?

30 Квітня, 2023

«Евертон», за який грає лівий захисник збірної України, уродженець Черкащини Віталій Миколенко, чекає серйозного зниження фінансування у разі вильоту з англійської Прем’єр-ліги.

Справи у «ірисок» у турнірній таблиці АПЛ продовжують йти не найкращим чином. Команда під керівництвом Шона Дайча після 33 турів перебуває в зоні вильоту і все ніяк не може її покинути.

The Telegraph запевняє, що зараз керівництво клубу розділило гравців на два табори – тих, хто може не турбуватися про свою зарплату та тих, кому її буде серйозно урізано. Такі зміни продиктовані потенційним вильотом Евертона до Чемпіоншипу.

За інформацією джерела, під скорочення зарплат потраплять нові футболісти, які прийшли до команди минулого літа. Старі гравці такого пункту в контракті не мають. Зазначимо, що Віталій Миколенко приєднався до Евертона минулої зими і, швидше за все, скорочення зарплати його не торкнеться.

Але клуб готовий не лише карати, а й заохочувати успіхи. Якщо Евертон збереже прописку в АПЛ, то за це досягнення головний тренер команди Шон Дайч отримав бонус у розмірі 3,5 млн. фунтів.

Джерело: 1927.kiev.ua