2 голи Доненка і відбитий пенальті Кулиничем забезпечили Україні вихід до фіналу Чемпіонату Європи

8 Червня, 2023

Восьмого червня паралімпійська збірна команда України зіграла півфінальний матч  Чемпіонату Європи з футболу серед гравців з ураженням опорно-рухового апарату

У поєдинку за вихід до фіналу збірна команда України грала з іспанцями.

Початок зустрічі вдалим видався для Іспанії, яка відкрила рахунок у грі. Проте згодом черкащанин Іван Доненко влучним ударом зрівняв рахунок – 1:1.

На 12 хвилині у ворота українців був призначений пенальті, але голкіпер Богдан Кулинич, який також представляє Черкащину на Чемпіонаті Європи, парирував удар з «точки». Перед перервою Доненко забив свій другий м’яч у зустрічі, який став вже сьомим на його рахунку в Італії.

Другий тайм вийшов дещо нервовим. Іспанії вдалося скоротити відставання у рахунку до одного гола (3:2), та все ж наша збірна зуміла утримати переможний рахунок, а під завершення гри забити ще один гол.

Україна – Іспанія – 4:2 (3:1)