Тренер ЖФК «Жайвір» (Шпола) Віталій Гончаренко про старт у Чемпіонаті України з футболу

25 Липня, 2023

Наставник шполянської команди в інтервю пресслужбі Черкаської обласної асоціації футболу

розповів завдяки кому команда вирішила взяти участь в Чемпіонаті Україні серед жіночих команд, як триває підготовка до чемпіонату та які завдання ставить перед командою в цьому сезоні.

– Днями стало відомо, що команда “Жайвір” Шпола буде брати участь у Чемпіонаті України серед жіночих команд Першої ліги 2023/2024 р. Як виникла ідея заявитись та хто фінансово підтримує команду?

– Завдяки футбольному клубу “ЛНЗ” та його власникам, які підтримують розвиток не лише чоловічого футболу, а й жіночого, було прийняте рішення спробувати свої сили в чемпіонаті України серед жіночих команд І ліги. Клуб Жайвір заснований у 2005 році і команди різних вікових груп приймали участь у змаганнях з футзалу. Наразі підготовка проходить на базі стадіону ДЮСШ Шполянської ОТГ та “ЛНЗ-Арена”.

– Як триває підготовка та які цілі перед командою будуть поставлені на цей сезон?

– Працюємо над фізичними кондиціями та технічною підготовкою, адже перехід від футзалу на футбол досить суттєвий. Зовсім різні підходи до тренувань. На жаль, не всі гравчині мають можливість тренуватись з основною групою, ми все-таки аматорська команда, дівчата працюють в різних містах, але індивідуально тренуються, щоб підтримувати фізичну форму.

Та й команд – учасниць на відміну від минулого року набагато більше. Головна ціль для клубу – це згуртувати колектив, який матиме бажання приймати участь у змаганнях. Звичайно цей сезон для нас буде не легким, будемо намагатись показувати хорошу гру та давати бій суперникам. На мою думку, яким би не був результат виступу в цьому сезоні, він для нас буде однозначно позитивним, навіть через нашу участь у змаганнях такого рівня.

– Чи сформований вже склад команди та які гравчині будуть представляти вашу команду?

– Щодо складу команди, на даний час усі гравчині виключно вихованки ЖФК “Жайвір”, які тренувались раніше, так і зараз діючі футболістки від 15 років та старші. 29 липня на “ЛНЗ-Арені” с. Лебедин запланований контрольний поєдинок з жіночою командою “Панчохи” Житомирська область, де ми зможемо переглянути своїх гравчинь та визначитись з основним складом команди.

Джерело: ЧОАФ