Найменші вихованці ФК «Юність» (Черкаси) – учасники «DYNAMO KYIV CUP 2023»

31 Серпня, 2023

У перші дні вересня в манежі НТБ «Динамо» (Київ) у Конча-Заспі відбудеться Всеукраїнський дитячий футбольний турнір «DYNAMO KYIV CUP 2023» серед юних футболістів 2017 року народження

Серед 15-ти учасників цих престижних всеукраїнських змагань і наймолодша команда черкаського футбольного клубу «Юність», до якої входять гравці 2017 року народження.

Команда «Юність-2017» на всеукраїнській арені дебютувала у квітні цього року і відразу стала віце-чемпіоном Всеукраїнського турніру PHOENIX CUP, що проходив у Києві.

Вже влітку ФК «Юність» у Черкасах сам організував і провів Всеукраїнський турнір серед юнаків 2016-2017 років народження. Господарі змагань фінішували на другому місці.

Таким чином команда «Юність-2017» вирушаючи на черговий турнір, де гратимуть представники різних регіонів України, незважаючи на свій юний вік, має певний досвід виступів у змаганнях високого рівня.

Проте, як і у попередні рази, керівництво і тренери «Юності» говорять, що у цьому віці для дітей головне не турнірні показники, а формування і засвоєння базових футбольних навичок.