У черкащанина Олександра Ющенка готовність №1 до старту у Юнацькій лізі УЄФА

18 Вересня, 2023

Вихованець черкаського футбольного клубу «МАКС» (перший тренер Сергій Усаковський) Олександр Ющенко у складі команди «Шахтар»U19 у Німеччині готується до стартового матчу Юнацької ліги УЄФА проти  «Порту» U19, який відбудеться у вівторок, 19 вересня, о 14:00 за київським часом, на стадіоні «Едмунд-Пламбек» у Нордерштедті.

На місце проведення єврокубкової гри «Шахтар»U19 (Донецьк) вирушив після гри чемпіонату України проти «Оболоні» U19 (Київ). Ця зустріч була примітна тим, що вперше у сезоні 2023-2024 р.р. офіційний матч провів 18-річний Олександр Ющенко. Річ у тім, що черкащанин змушений був пропустити старт сезону через проходження реабілітації після отриманого пошкодження.

Матч з киянами Ющенко почав з перших хвилин і провів у грі майже 60 хвилин. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу «Шахтаря» U19 над «Оболонню» U19 – 1:0 і донеччани продовжують знаходитися серед лідерів турнірної таблиці.

А вже 19 вересня підопічні Олексія Бєліка стартують у груповому раунді Юнацької ліги УЄФА. Нагадаємо, що у сезоні 2022/2023 років Олександр Ющенко у складі «Шахтаря» U19  у Юнацькій лізі УЄФА, який вийшов у плей-оф, провів усі ігри.