Віталій Миколенко про підготовку національної збірної до поєдинку відбору Євро-2024 з Італією

14 Листопада, 2023

Футболісти збірної України зібралися в польському Гданську й розпочали підготовку до вирішальної гри відбору Євро-2024 з футболу — з італійцями. Захисник синьо-жовтих, уродженець Черкащини Віталій Миколенко розповів про те, з якими емоціями гравці прибули до розташування національної команди.

«Усі приїхали з хорошим настроєм, позитивні емоції дуже важливі для нас. Хоча байдуже, як ми грали в клубах, які були результати, адже в національну команду завжди приїжджаєш із хорошими емоціями. Поки що про нещодавні досягнення не було жартів, але, думаю, у наступні дні, коли всі зберуться, вони будуть. Була теорія, представили нових і майже нових виконавців — Максима Таловєрова, Данило Сікан давно не викликався, приїде Владислав Дубінчак. Розповіли про наш план на збір.

Мої голи в останніх матчах? Я не знаю, як це сталося. Я вже говорив в інтерв’ю в клубі, що в кожному поєдинку намагаюся показати свій максимум. Як бачите, виходить забивати, є моменти, стараюся їх використати.

Дякувати Богу, що всі здорові. Серед легіонерів, мабуть, не викликали тільки Сергія Кривцова. Я дуже радий за тих гравців, які останнім часом показують клас у Європі. Вітаю всіх футболістів», — сказав Віталій Миколенко.

Матч відбору Євро-2024 між збірними України й Італії відбудеться 20 листопада в німецькому Леверкузені на стадіоні «БайАрена» (початок — о 21:45 за київським часом).

Джерело: УАФ