МСК «Дніпро» (Черкаси) провів в Кривому Розі свій черговий спаринг

27 Лютого, 2020

«Гірник» Кривий Ріг – МСК «Дніпро» Черкаси  4:0 (2:0)

У завершальний день другого навчально-тренувального збору черкащани їздили на гостини в Кривий Ріг. МСК «Дніпро» провів контрольний матч проти професіональної  команди другої ліги  «Гіірник» Кривий Ріг, яка посідає четвертий рядок турнірної таблиці у групі «Б».

У кожному із таймів матчу на штучному покритті СК «Гірник» було забито по два м’ячі.

У середині першої половини гри Євген Кателін двічі головою замкнув флангові подачі партнерів по команді. Після перерви Андрій  Григорик реалізував 11-метровий удар. Остаточний рахунок – 4:0 на користь господарів поля, які в зимове міжсезоння отримали вже шосту поспіль перемогу.

У матчі футболістів вікової категорії U-19 перемогу також святкував «Гірник» – 3:0