8 Травня, 2026
18 травня у Черкасах стартує футбольний турнір «Кубок міського голови», у якому візьмуть участь 20 команд.
Відбулося жеребкування першого етапу, за підсумками якого сформовано 5 груп по 4 команди.
У жеребкуванні взяли участь Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко разом із секретарем міської ради Юрієм Тренкіним.
Турнір «Кубок міського голови» проходитиме на підтримку Збройних Сил України.
За результатами жеребкування сформовано такі групи:
Група А
«Команда Бондаренка»
«D.ACMY-Олімп»
«Grand Fasad»
ФК «БАРС»
Група B
«Ветерани Карбону»
«Металіст»
«Метал»
«Патріоти»
Група C
«Майфон»
«Рятівник»
ФК «Єдність Черкащини»
ФШМ «Явір»
Група D
«LNZ Тренери»
«Чайка-Лідеа»
«Штурм ГУНП»
«AUTODOC»
Група E
«Черкаські козаки — RYBTRADE»
ФК «Сокіл»
«Бджілка Національна Гвардія»
«Дахнівка»
Матчі відбуватимуться на футбольному полі 60х40 метрів. На полі одночасно у складі кожної команди знаходитимуться 8 польових гравців + голкіпер. Тривалість гри – 2 тайми по 25 хвилин.
Ігри проходитимуть на стадіоні ЗОШ №34, а фінальні поєдинки — на МСК «Дніпро».
На першому етапі команди грають у групах. Далі ігри плейоф у Золотій та Срібній лігах (по 8 команд у кожній лізі) та матчі за 17-20 місця.