Черкащани вибороли золоту і срібну нагороди Кубка України з веслування академічного

11 Травня, 2026

У Києві відбувся Кубок України з веслування академічного, присвячений пам’яті бійця «Небесної Сотні», Героя України В. Швеця, у якому взяла участь збірна Черкаської області

Серед черкащан нагороди вибороли:

Дар’я Хрипко — перше місце у класі човнів 2х серед жінок легкої ваги;

Артем Тобілко та Олександр Гавриш — друге місце у класі човнів 4х серед чоловіків.