12 Травня, 2026
18 травня у Черкасах стартує футбольний турнір «Кубок міського голови», у якому візьмуть участь 20 команд. У першому етапі команди розділені на 5 груп по 4 команди.

Група А
«Команда Бондаренка»
«D.ACMY-Олімп»
«Grand Fasad»
ФК «БАРС»
Група B
«Ветерани Карбону»
«Металіст»
«Метал»
«Патріоти»
Група C
«Майфон»
«Рятівник»
ФК «Єдність Черкащини»
ФШМ «Явір»
Група D
«LNZ Тренери»
«Чайка-Лідеа»
«Штурм ГУНП»
«AUTODOC»
Група E
«Черкаські козаки — RYBTRADE»
ФК «Сокіл»
«Бджілка Національна Гвардія»
«Дахнівка»
Матчі відбуватимуться на футбольному полі 60х40 метрів. На полі одночасно у складі кожної команди знаходитимуться 8 польових гравців + голкіпер. Тривалість гри – 2 тайми по 25 хвилин.
Ігри проходитимуть на стадіоні ЗОШ №34, а фінальні поєдинки — на МСК «Дніпро».
На першому етапі команди грають у групах. Далі ігри плейоф у Золотій та Срібній лігах (по 8 команд у кожній лізі) та матчі за 17-20 місця.