14 Травня, 2026
Нападник «Роми» та збірної України, вихованець черкаського футболу Артем Довбик відновив тренування із командою після того, як переніс операцію на нозі. Про це повідомили в Instagram клубу.
Артем Довбик поза грою із 6 січня після матчу проти «Лечче», в якому зазнав травми. Після того 28-річний український гравець переніс операцію.
17 травня відбудеться поєдинок між «Ромою» та «Лаціо». Участь Довбика в матчі поки залишається під питанням, проте є сподівання, що він зможе потрапити до заявки на гру, яка має важливе значення в боротьбі за потрапляння до Ліги чемпіонів.