Уманські «Пантери» перервали виграшну серію ігор, але вже шість матчів не програють

15 Травня, 2026

Чотирнадцятого травня у поєдинку 8-го туру II етапу Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд вищої ліги «Пантери» (Умань) на виїзді розійшлися миром із вінницькою командою «ЕМС-Поділля» – 1:1.

До цього поєдинку в активі уманчанок було п’ять виграних матчів поспіль.

До завершення чемпіонату залишилося зіграти матчі двох турів. Нагадаємо, що команди які фінішують у групі 2 Чемпіонату України серед команд вищої ліги на 4 і 5 місцях наступного сезону гратимуть у першій лізі.