Юний черкащанин виборов золото відкритого чемпіонату Києва з окремих вправ пауерліфтингу

19 Травня, 2026

Учень Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 ім. І.Ф. Момота Олександр Байда виборов дві золотих нагороди відкритого чемпіонату Києва з окремих вправ пауерліфтингу, що відбувся 16 травня
Олександр Байда серед субтінів у ваговій категорії до 60 кг (власна вага 50 кг) здобув 1 місце в силовому двоборстві (жим штанги лежачи – 32,5 кг, станова тяга – 75 кг) та виборов золото у підйомі штанги на біцепс з результатом 20 кг.
Спортсмен був наймолодшим учасником на цих змаганнях, який представляв Черкащину.