Учасники футбольних змагань на Черкащині – переможці чемпіонату Києва серед студентів

28 Травня, 2026

У Києві відбувся фінал чемпіонату міста з футболу серед закладів вищої освіти, між командами Національної академії внутрішніх справ та Київського національного університету будівництва і архітектури.

Матч НАВС – КНУБА закінчився із рахунком 3:0. Усі три голи забив Вадим Тенжицький.

У складі НАВС грали учасники змагань з футболу Черкаської області (вища і перша ліги): Вадим Тенжицький («Карбон» Черкаси), Богдан Вініченко (ФК «Чорнобай), Ярослав Ізотов (ФК «Чорнобай) і Дмитро Рожко («Росава» Степанці). Директор команди – Ігор Кострома («Росава» Степанці).