Команда черкащанина Сергія Копила – ФК «Куликів-Білка» – чемпіон України з футболу у Другій лізі

4 Червня, 2026

ФК «Куликів-Білка» з Львівської області за підсумками сезону 2025/26 не лише здобула путівку до Першої ліги Чемпіонату України, а й стала чемпіоном Другої ліги, перегравши у фінальному матчі київський Локомотив (2:1).

У складі команди з Львівщини чемпіоном України у Другій лізі та володарем путівки до Першої ліги став вихованець черкаського футболу Сергій Копил.

Довідково:

Сергій Копил народився 3 вересня 2002 року в м.Черкаси.

Вихованець ДЮСШ «Дніпро-80» Черкаси. Перший тренер – Мишенко П.І. Півзахисник.

Гравцем ФК «Куликів-Білка» став наприкінці літа 2024 року.

На професіональному рівні Копил також грав за команди: СК «Дніпро-1»-U19 Дніпро (2019/2020, 2020/2021 – чемпіонат України U19 – 38 матчів, 4 голи), СК «Дніпро-1»-U21 Дніпро (2020/2021 – чемпіонат України U21 – 1 матч), МСК «Дніпро» Черкаси (2021/2022 – друга ліга – 16 матчів, 3 голи; кубок України – 1 матч), «ЛНЗ» Лебедин (2022/2023 – перша ліга – 15 матчів), «ЛНЗ» Черкаси (2023/2024 – прем’єр-ліга – 2 матчі; кубок України – 1 матч), «Вікторія» Суми (2023/2024 – перша ліга – 5 матчів).